Eliptický trenažér Bowflex Max Trainer M5i

Eliptický trenažér  Bowflex Max Trainer M5i Sťažujete sa na nedostatok času? Život v zhone znamená, že nemáte čas na fyzickú aktivitu? Napriek neustálemu úsiliu je pre vás ťažké ušetriť čas na starostlivosť o svoje zdravie, postavu a pohodu?

1 799,90 €
S DPH
Množstvo

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Eliptický trenažér Bowflex Max Trainer M5i 
Sťažujete sa na nedostatok času? Život v zhone znamená, že nemáte čas na fyzickú aktivitu? Napriek neustálemu úsiliu je pre vás ťažké ušetriť čas na starostlivosť o svoje zdravie, postavu a pohodu? Hľadáte spôsob, ako nájsť čas na pravidelné cvičenie? Alebo možno je to len ospravedlnenie ...

Tvorcovia zariadenia Bowflex Max Trainer M5i dokonale vedeli, aké zariadenie potrebuje moderný človek. Potrebuje zariadenie, ktoré mu doma umožní vykonávať najúčinnejší výcvik v čo najkratšom čase. Toto zariadenie inovatívnym spôsobom kombinuje funkčnosť eliptického trenažéra a steppera. Táto kombinácia, ktorá spolu s programom MAX Interval ™ stimuluje činnosť srdca a pľúc za 14 minút, urýchľuje metabolizmus a poskytuje 2,5-krát rýchlejšie spaľovanie kalórií ako na iných fitness zariadeniach! To zaisťuje, že bez toho, aby ste opustili svoj domov, budete môcť vykonávať efektívny tréning celého tela. Každý z nás má stále menej a menej voľného času a nepretržitý nápor nie je vhodný na vykonávanie dlhých tréningov. S Max Trainer nestačí na spaľovanie kalórií a zbytočných kilogramov menej ako štvrtina dňa. Okrem toho ušetríte čas, ktorý by ste strávili cestou do a z telocvične. Domáce podmienky navyše poskytujú pohodlie, súkromie, vybavenie plne prispôsobené nám a prispôsobené tréningu. Ak máte vybavenie doma, môžeme ho používať prakticky kedykoľvek vo voľnom čase. Nákup vybavenia je tiež iba jednorazovým výdavkom, ktorý sa rýchlo vyplatí, na rozdiel od platenia telocvične. Znie to tak dobre, že je ťažké uveriť? Presvedčte sa a pripojte sa k spokojným zákazníkom z celého sveta!

Parametre:

  • Podsvietený LCD displej: umožňuje sledovať parametre, ako je čas, rýchlosť, vzdialenosť a spálené kalórie
  • Počet programov: 9 (vyhradený a patentovaný program MAX Interval ™, Smart Max Interval, spaľovanie kalórií, spaľovanie tukov, schody, cieľové kalórie, „Stacionárny stav“, test fitness a manuálny režim)
  • MAX Interval ™: 14-minútový program, ktorý vám umožní spáliť 2,5 x viac kalórií ako iné fitness zariadenia
  • Počet užívateľských profilov: 2
  • Prenos dát: Bluetooth 4.0
  • Synchronizácia s Bowflex Fitness App Max Trainer pre zariadenia Apple a Android *
  • Dodatočné vybavenie: miesto na tablety, držiak na fľaše, prepravné kolieska, sieťový adaptér
  • Rozmery zariadenia: 124,5 x 67 x 161 cm (D x Š x V)
  • Hmotnosť produktu: 65 kg
  • Maximálna hmotnosť používateľa: 136 kg
1852922020
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.